Užijte si slevu 150 Kč na nákup produktů VICHY péče o pleť

slevový kupon k vytištění - zde

Od 14. do 20. 10. 2019 můžete v našich lékárnách získat slevu 150 Kč na nákup produktu VICHY péče o pleť z řad Idealia, Aqualia, Liftactiv, Neovadiol, Slow Age, Minéral 89 a VICHY make-upy. 

Nákupy OnaDnes Alphega lékárna

Množství kupónů není omezeno, při nákupu více produktů a předložení stejného počtu kuponů platí sleva na každý jeden produkt.

Např. při nákupu 3 produktů a předložení 3 kuponů bude sleva 3x 150 Kč.

Kupóny s jednorázovou slevou 150 Kč získáte v průběhu května ve všech našich lékárnách, nebo si je můžete vytisknout ZDE.
Vyjdou také v rámci speciální přílohy tištěného magazínu pro ženy OnaDnes dne 14. 10. 2019 (pondělní příloha deníku MF DNES), následný den vyjdou i v rámci internetové přílohy na www.onadnes.cz.

Seznam lékáren, kde můžete slevu uplatnit naleznete ZDE.

 

*Kupón se slevou 150 Kčplatí na nákup jednoho produktu VICHY péče o pleť z řad Idealia, Aqualia, Liftactiv, Neovadiol, Slow Age, Minéral 89 a VICHY Make-upy. Slevu můžete uplatnit pouze při předložení kupónu. Množství kupónů není omezeno. Slevu nelze kombinovat s dalšími akcemi VICHY, kupóny nelze sčítat a nelze je vyměnit za hotovost. Platí ve vybraných Alphega lékárnách.

Najdi lékárnu

Najít Vaší nejbližší lékárnu:

Použijte vyhledávací pole výše.

Lékárny Alphega od A do Z ►