O nás

Alphega lékárna je přední evropskou sítí nezávislých lékárníků, která si klade za cíl pečovat o zdraví a spokojenost všech svých pacientů, a to jak v akutních případech nemoci, tak při dlouhodobém budování zdravého životního stylu.

První Alphega lékárna byla otevřena v roce 2001 a dnes čítá více než 7 200* nezávislých členů v desíti evropských zemích (Česká republika, Francie, Itálie, Španělsko, Nizozemí, Německo, Turecko, Velká Británie, Rumunsko a Portugalsko).

 

Alphega mapa

Náš slib

Protože chápeme důležitost pocitu zdraví, trávíme spoustu času rozvíjením dovedností zaměstnanců Alphega lékáren v široké škále zdravotních stavů, a zaměřujeme se na vynikající služby zákazníkům. To znamená, že vám následně mohou poskytovat důvěryhodné odborné rady a podpořit vás, když to nejvíce potřebujete.

Jako váš první kontaktní bod v případě zdravotních problémů víme, že naši lékárníci vám musí být k dispozici, aby si s vámi promluvili o vašich obavách, a že vám mohou dát pocit jistoty tím, že vám poskytnou vhodná doporučení. To je důvod, proč jsou Alphega lékárny snadno přístupné a výhodně umístěné ve velkém počtu měst nejen v České republice, ale i dalších státech Evropy. Počet Alphega lékáren se neustále rozšiřuje, takže můžeme veřejnosti poskytovat tu nejlepší zdravotní péči.

Alphega lékárna je jiná, protože se soustřeďuje na poskytování produktů a služeb, které jsou šité na míru vašim potřebám, včetně úžasných sezónních nabídek, které jsou pečlivě vybírány, aby vám poskytly ten nejlepší rozsah vhodných produktů za konkurenční ceny. Úzce spolupracujeme s našimi členy a jejich pacienty, abychom zajistili, že naše lékárny nabízejí vstřícné prostředí, kde můžete najít vše, co potřebujete, abyste byli zdraví, a také abychom vám pomohli a podpořili vás vždy, když potřebujete poradit.

Naše služby

Kromě nabídky komplexní řady výrobků Alphega lékárny pracují s ověřenými odborníky, se kterými vypracovávají lékárnické služby a zdravotní kontroly, abyste zůstali zdraví a efektivněji udržovali svou zdravou kondici. Pro více informací klikněte zde.

*K 31. srpnu 2020

Najdi lékárnu

Najít Vaší nejbližší lékárnu:

Použijte vyhledávací pole výše.

Lékárny Alphega od A do Z ►