FREKVENČNÍ TERAPIE: ČISTÉ STŘEVO JE VIZITKOU NAŠEHO ZDRAVÍ

Všechny mikroorganismy prý vysílají své specifické frekvence a namířením totožné frekvence z opačného směru dojde k jejich rozkmitání a rozpadu. Tělo pak „odpad“ bez problémů vyloučí. Vítejte v teorii frekvenční terapie.Aniž bychom si to uvědomovali, máme ve svém těle parazity – různé kmeny bakterií, virů a plísní, které jsou čím dál tím rezistentnější na antibiotika a antimykotika. Ani „větší“ parazité, jako jsou roupy, škrkavky, motolice, různí prvoci či bičíkovci, se našemu tělu nevyhýbají a jejich přítomnost může způsobovat různé zdravotní problémy.


Před rokem 1930 bylo běžné, že se lidé pravidelně minerálními oleji a tinkturami odčervovali, aby si z těla vyčistili parazity. Lékaři v 19. století dohlíželi na to, aby se lidé takto očišťovali každého půl roku, od čehož vznikly pravidelné preventivní prohlídky.


Paraziti denně jedí a produkují odpad. Jejich potravou není jen jídlo, které zkonzumujeme, ale mnozí se živí lidskými tkáněmi či proteinovými schránkami nervů. Svá vajíčka protlačují přes mikroskopické trhlinky ve střevech do krevního oběhu, a ta jsou roznášena k jednotlivým orgánům po celém těle. Paraziti mají vlastní maskovací systém – využívají živin a tělesných tekutin, a proto je náš imunitní systém považuje za součást těla.


Ptáte se, jak se paraziti do našeho těla dostanou? Nejčastěji to je skrze jídlo a vodu. Vajíčka parazitů však putují i vzduchem nebo jsou přenášena našimi domácími mazlíčky. Pokud je člověk zdravý, tělo je schopné se s odpadními produkty parazitů vyrovnávat. Pokud se tělo oslabí třeba stresem, dietou nebo znečištěním životního prostředí, převážně těžkými kovy či rozpouštědly, může kvůli přítomnosti parazitů propuknout nemoc.

 

Možné příznaky, že tělo obsahuje parazity:


• neschopnost přibrat nebo zhubnout
• chronické problémy s Candidou albicans
• houbové a plísňové infekce
• chronické problémy s dutinami, alergické reakce
• svědění v nose nebo uchu
• svědění konečníku, hemoroidy
• trávicí potíže, plynatost, říhání, průjem
• zácpa
• artritické bolesti
• překyselený žaludek
• infekce močových cest
• skřípání zuby ve spánku
• svědění kůže, olupující se kůže, ekzémy
• opuchlá víčka, alergické reakce očních víček
• hlenovitá stolice
• extrémní pocení


Výskyt parazitů v těle je velmi obtížné zachytit, natož parazity likvidovat. Jednou z možností však je frekvenční diagnostika pomocí přístroje zvaného F-scan a následná terapie. Zdravé buňky, orgány a tkáně mají svou vlnovou délku, která je odlišná od vlnových délek buněk škodlivých. F-scan detekuje frekvence vysílané těmito škodlivými mikroorganismy a parazity v těle, a to v rozsahu 1 až 999 kHz. Měření je pro lidský organismus neškodné a po zjištění aktuálního „stavu“ je pak navrhována léčba plazmovým generátorem, zapperem či antiparazitárními bylinnými tinkturami.


Plazmový generátor RPZ 14
do těla vysílá opačné frekvence, než vysílají škodlivé mikroorganismy, čímž dojde k rozkmitání jejich buněčných stěn a rozpadu. Terapie je zcela bezkontaktní, příjemná a neškodí. Je vhodná do celého těla i dutých orgánů.
Po samotné terapii může přijít únava, která je důsledkem detoxikace rozkládaných parazitů. Proto bychom se měli vyhnout fyzické námaze, dodržovat pitný režim a jíst lehčí stravu, abychom tělu pomohli rychleji se zbavovat toxinů.


Zapping- Zapper Super Ravo PC
je vhodný převážně pro povrchy orgánů. Má 2 výstupní elektrody, z nichž každá se drží v jedné ruce. Je velmi dobrým doplňkem plazmového generátoru. Tím se účinky protiparazitární léčby násobí, a to hlavně u tasemnic, měchovce, motolic či roupů.

 

Slovníček parazitů


Endolimax nana je parazit, který vyjídá vápník z našich kostí a může způsobovat artritidu.


Entamoeba histolytica se může dostat do jater, plic i mozku.


Nedospělí červi škrkavky, také známé jako ascaris, mohou proniknout do našich plic a mohou způsobovat astma.


Hodně případů chronické anémie je způsobeno měchovci, kterým se říká Necator Americanus – americký vrah. Tento parazit se přichytí k výstelce střeva, prokouše se do cév a každý den vypije několik mililitrů krve.


Srdeční choroby a srdeční infarkty jsou podle posledních průzkumů častější u majitelů psů, protože se od psů infikovali červy Diroffilaria immitis.


Trichuris, tenkohlavec lidský, může způsobit traumatizaci tlustého střeva, průjmy, nevolnosti, plynatost, dokonce výhřez konečníku. Nemocní udávají i bolest hlavy či nespavost.PharmDr. Miroslava Čapková
Alphega lékárna Orchidej, Litoměřice

Najdi lékárnu

Najít Vaší nejbližší lékárnu:

Použijte vyhledávací pole výše.

Lékárny Alphega od A do Z ►