Komerční sdělení

Udělejte něco neobyčejného a oslavte s Nicorette® Světový den bez tabáku 31. 5. 2020!

Vzpomínáte na staré české filmy? Těžko si představit prvorepublikové hvězdy bez cigarety v ruce. Kouřit bylo moderní a slušivé a málokdo se zamýšlel nad jeho následky. O téměř sto let později již klasifikujeme kouření jako chorobu a jsme si plně vědomi jeho negativních účinků na lidský organismus. Kouření tabákových výrobků patří mezi nejčastější příčiny úmrtí po celém světě. Přesto podle statistik kouří v České republice více jak čtvrtina obyvatel.1 Patříte mezi ně? Přemýšleli jste o tom, že přestanete a jen hledáte to správné datum? Což takhle 31.5.2020 na Světový den bez tabáku.

Nicorette

Jak těžké je přestat kouřit, to ví nejlépe člověk, který to zažil. Pokud patříte mezi ty, kteří se již několikrát neúspěšně snažili zbavit se závislosti, vězte, že na to nemusíte být sami. Náhradní nikotinová terapie (NTN) od NICORETTE® pomáhá předcházet touze po cigaretě, a tak snižuje potřebu si zapálit. Navzdory mnoha zřejmým výhodám nekuřáctví potřebují lidé, kteří přestávají kouřit, velkou podporu, aby si udrželi svoji motivovanost a zaměřili se na to, aby za svým kuřáckým životem udělali tlustou čáru.

Každý z nás je jiný, proto i každému vyhovuje jiný způsob nikotinové léčby. NICORETTE® již mnoho let podporuje kuřáky, kteří chtějí skoncovat s kouřením nebo snížit počet vykouřených cigaret, a vyvinul sortiment produktů, jež pomáhají různým typům kuřáků dosáhnout svého cíle. Léčivé žvýkací gumy NICORETTE® GUM umožňují rychlé vstřebání nikotinu a jsou dostupné ve třech příchutích: klasická (Classic Gum), svěží máta (Icemint Gum) a ovocná (FreshFruit Gum). Pokud chcete dát sbohem hořké chuti cigaretového kouře, léčivé žvýkací gumy jsou pro vás tou pravou volbou. NICORETTE® Spray a NICORETTE® Spray s příchutí lesního ovoce snižují touhu kouřit již po 30 sekundách při užití dvou dávek. Dávkovač je přibližně stejně velký jako malý mobilní telefon, takže se pohodlně a bez problémů vejde do kapsy či kabelky. Transdermální náplasti NICORETTE® invisipatch poskytují organismu stálý přísun nikotinu po dobu až 16 hodin během aktivní části dne. Nedodávají nikotin do těla během noci, čímž neruší spánek. Jsou poloprůhledné a diskrétní. Lisované pastilky NICORETTE® Mint využívají jedinečné technologie dvojí vrstvy. Při rozpouštění pastilka uvolňuje terapeutický nikotin, ledově mátová chuť se uvolňuje pozvolna, takže vám poskytne dlouhotrvající chladivou chuť v ústech. Vhodná je také kombinovaná terapie, při které si nalepíte nikotinovou náplast, která látku do těla pomalu uvolňuje. Při akutní chuti na cigaretu ji pak zkombinujete s 2 mg léčivou žvýkací gumou nebo orálním sprejem. Stačí už jen začít!

Reklama na léčivý přípravek. Léčivá žvýkací guma Nicorette® Icemint Gum, Nicorette® Classic Gum, Nicorette® FreshFruit Gum, lisované pastilky Nicorette® Mint  4 mg a orální sprej, roztok Nicorette® Spray s příchutí lesního ovoce 1mg/ dávka a roztok Nicorette® Spray 1mg/ dávka obsahují nikotin a jsou k podání do úst. Transdermální náplast Nicorette® invisipatch 25 mg/ 16 h, Nicorette® invisipatch 15 mg/16 h a Nicorette® invisipatch 10 mg/16 h obsahují nikotin a jsou k transdermálnímu podání. Před použitím si pečlivě přečtěte celou příbalovou informaci. Držitel registrace: McNeil AB, SE. Místní zástupce: Johnson & Johnson, s.r.o., Walterovo náměstí 329/1, 158 00 Praha 5-Jinonice. CZ-NI-20000181 Užívání tabáku v ČR 2017, Státní zdravotní ústav 2018

 

Najdi lékárnu

Najít Vaší nejbližší lékárnu:

Použijte vyhledávací pole výše.

Lékárny Alphega od A do Z ►