Mike™ Benexia®

Každé jídlo může být zdravější. Stačí jen přisypat. Mike™ Benexia® – semínka Chia – nejbohatší naturální zdroj omega 3 s bohatým obsahem vitaminů, antioxidantů, minerálů, vysoké kvality proteinů a vlákniny. Mike™ Benexia® je nejčistší zdroj omega 3 pro zdravý vývoj dítěte a jeho mozku.

Mike™ Benexia® = Každé jídlo může být zdravější. Stačí jen přisypat.

Mike™ Benexia® – její místo je někde uprostřed mezi léky a doplňky stravy. Mike™ Benexia® splňuje standardy pro udělení statutu novel food.

• Obrovská nutriční kapacita zajišťuje vzácné a významné látky.

• Ideálně tak vyvažuje každodenní stravu.

• Podporuje zdraví v každém věku!

• Bohatý zdroj železa, vápníku, antioxidantů, vlákniny a čistého proteinu.

až 10x více omega 3 než v porci lososa

až 15x více vlákniny než v brokolici

až 3x více železa než ve špenátu

až 12 x více hořčíku než v banánu odrůdy Cavendish

až 2x silnější antioxidant než borůvky

až 5x více vápníku než v mléce

 

Uvedený obsah látek v potravinách je pouze orientační. Konkrétní množství se odvíjí od podmínek pěstování plodin, místa původu plodin, úpravy jídel atd. Zdroj dat: National Agricultural Library – National Nutrient Databases (http://ndb.nal.usda.gov/ndb/foods/list).

Mike™ Benexia® Vám může ušetřit peníze za mnoho doplňků stravy, široký záběr účinků je skutečným přínosem pro lidské zdraví. Také z toho důvodu byla Benexia® v EU schválena v jiné kategorii (Novel Food).

ZAPOMEŇTE NA TABLETY!

Opravdu víte co je uvnitř tablet? Nejobsažnější semínka na světě Benexia® člověk neplnil. Tři čajové lžičky Mike™ Benexia® denně to je energie, omega 3 a 6 v ideálním poměru a čistotě (lepší zdroj neznáme), vláknina i  antioxidanty a  multivitamínový mix pro buněčné zdraví. Je bez výrazné chuti, snadno a příjemně se konzumuje. Ráno s jogurtem nebo spolu s müsli tak nastartujete den plný energie a pokud nesnídáte, můžete Mike™ Benexia® nasypat třeba do poledního salátu nebo si s ní upéct chleba s 5% obsahem semínek chia.

OBSAH:

Jedna 15 ml odměrka (10 g) Mike™ Benexia® obsahuje 100 % doporučené denní dávky omega 3 nenasycených mastných kyselin (ve vyváženém poměru 3:1 omega 3 : omega 6), které přispívají k rozvoji mozku, udržují normální koncentraci triglyceridů v krvi a udržují normální krevní tlak.

Mike™ Benexia® jako součást zdravé a vyvážené stravy obsahuje vysoký podíl vlákniny, vápníku, zinku, železa, hořčíku, fosforu, niacinu (vit B3) a dalších vitaminů a minerálů.

Složení: Benexia® Chia seed – semena šalvěje španělské (Salvia hispanica L.) 250 g.

Dávkování: Dospělí užívají 10 g semínek denně (jedna 15 ml odměrka). Z důvodu vysokého obsahu vlákniny je možno rozdělit do více dávek. Děti od 3 let užívají poloviční dávku. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Dodržujte pitný režim!

Balení: 250 g

Upozornění: Přípravek není určen dětem do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Vhodné pro těhotné a kojící ženy. Neobsahuje lepek. Přípravek neslouží jako náhrada pestré stravy. Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na sáčku a na krabičce.  Uchovávejte v suchu při teplotě do 25°C.

Výrobce: MEDIAP, spol. s r.o., Loretánské náměstí 109/3, 118 00 Praha 1 - Hradčany, Česká republika. Prodejce: BioPol GN, s. r. o., Korunní 129, 130 00 Praha 3, www.barnys.cz

Najdi lékárnu

Najít Vaší nejbližší lékárnu:

Použijte vyhledávací pole výše.

Lékárny Alphega od A do Z ►