Komerční sdělení

WEBOVÝ OBSAH Zpět

Jak nemít vrásky ze sluníčka

Už se nemůžete dočkat léta a hřejivých slunečních paprsků? Nenechte se jimi ale obalamutit. Sluníčko totiž dokáže být velice zrádné. V posledních letech čím dál více lidí pociťuje na vlastní kůži projevy sluneční alergie.

Slunce je mnohem agresivnější než dříve. Zvyšuje se totiž jeho aktivita a výrazně se oslabuje ozónová vrstva. Týká se to i našich končin. Měli bychom se proto chránit nejen při cestách do exotických a přímořských krajů, ale i cestou do práce nebo během pobytu na oblíbené letní zahrádce. Na začátku léta mohou být sluneční paprsky velice zrádné. Naše pokožka totiž není na intenzivní působení letních paprsků vůbec připravená, a to jí může způsobit šok.

Jak poznám sluneční alergii

Objeví se například svědivé zarudnutí, tzv. krupička či kopřivka, nebo dokonce mokvající puchýřky, a to na místech, která nebyla kryta oděvem. Tyto reakce jsou způsobeny zvýšenou citlivostí kůže vůči UV záření. Vyvolavateli jsou například i místně používané protizánětlivé gely a krémy, ale mohou to být také rostlinné šťávy, či dokonce parfémy.

 

TIP

Daylong i letos přináší řadu produktů sluneční ochrany s vysoce účinnou UVA a UVB ochranou pro malé i velké. V nabídce jsou lipozomální locia na tělo a obličej pro dospělé i s ochranou 50+. Novinkou je speciální gelová řada Daylong™ sensitive pro kůži citlivou na sluneční záření se sklonem k sluneční alergii. Daylong nezapomíná ani na ošetření pokožky po pobytu na sluníčku, které poskytuje řada After Sun. Produkty jsou k dostání v každé dobré lékárně.

Více na www.daylong.cz

 

Najdi lékárnu

Najít Vaší nejbližší lékárnu:

Použijte vyhledávací pole výše.

Lékárny Alphega od A do Z ►