Bojujte proti všem příznakům chřipky a nachlazení najednou

Může vás to potkat hlavně v chladných měsících, ale třeba i v létě. Často to začíná bolestí v krku a zvýšenou teplotou. Do toho vám třeští hlava, máte ucpaný nos, bolí svaly i klouby. Pokud na sobě pozorujete tyto příznaky, nejspíš na vás leze chřipka, nebo jste nastydli.

 

Co s tím? Jak se zbavit nepříjemných příznaků, které chřipku a nachlazení provázejí?

Tuto hádanku není složité vyřešit. Stačí najít vhodný lék, který utlumí všechny nepříjemné příznaky, a vy se zase budete cítit zdravě. Jedním z takových léků můžou být Coldrex Tablety, nebo Coldrex Horký nápoj. Všechny výrobky Coldrex jsou volně prodejné léky k vnitřnímu užití. Před jejich použitím si nezapomeňte pečlivě přečíst příbalovou informaci, poraďte se s lékařem či lékárníkem.

I přesto, že jsou chřipka a nachlazení nejběžnější onemocnění, neměli byste je přecházet. Jedná se o akutní onemocnění dýchacích cest a v případě, že se neléčí, hrozí nepříjemné komplikace. Těmi mohou být například zánět vedlejších nosních dutin či dokonce zápal plic.

Dobrou zprávou je, že s chřipkou a nachlazením se vypořádáte většinou sami, aniž byste museli navštívit doktora. Stačí si vlézt pod peřinu, dodržovat klidový režim a nemoc jednoduše vyležet. Velkým pomocníkem při léčbě jsou léky proti příznakům chřipky a nachlazení, díky kterým se budete rychleji cítit lépe.

A mezi takové patří právě výrobky Coldrex. Ať už ve formě tablet, nebo jako horký nápoj. Výrobky Coldrex odstraňují bolesti hlavy a svalů, tlumí bolesti v krku, uvolňují ucpaný nos a dodávají tělu vitamin C. Jeden léčivý přípravek tak zajistí úlevu od všech těchto nepříjemných příznaků.

Při chřipce a nachlazení byste měli vedle klidového režimu hodně pít, abyste se vyhnuli dehydrataci, která hrozí při vysokých teplotách. Odbornou pomoc vyhledejte, pokud horečka vyšší než 39 °C přetrvává déle než jeden den. Při správném postupu by mělo nachlazení odeznít do několika dní.  Pokud se ale váš stav do tří dnů nezlepší, nebo v případě, že máte velmi silné bolesti krku či vedlejší nosních dutin, nebo objeví-li se dechové potíže a bolest na prsou, měli byste okamžitě vyhledat lékaře.

Najdi lékárnu

Najít Vaší nejbližší lékárnu:

Použijte vyhledávací pole výše.

Lékárny Alphega od A do Z ►