ALPHEGA LÉKÁRNA ORCHIDEJ V LITOMĚŘICÍCH: VYZKOUŠEJTE FREKVENČNÍ TERAPII

Alphega lékárny jsou zde nejen jako výdejny léků, ale rovněž jako poradenská centra zdraví. V Litoměřicích si pro vás Alphega lékárna připravila novinku v podobě frekvenční terapie.

Alphega lékárna Orchidej vyniká šíří svých služeb. V lékárně se vám dostane vynikajícího odborného servisu a navíc je zde rozšířen běžný lékárenský sortiment o produkty alternativní léčby. Můžete zde zakoupit léčebné Schusslerovy buněčné soli či himálajské čaje připravované v Nepálu podle tradiční ayurvédské moudrosti.

Své služby však lékárna rozšířila ještě o frekvenční terapii. Frekvenční terapie je speciálním druhem léčby organismu, který je založený na frekvenčním měření pomocí tzv. F-scanu. Každá frekvence našeho organismu odpovídá přítomnosti nějakého parazita, viru, bakterií, plísní či větších červů. Poslední průzkumy říkají, že přítomnost parazitů a škodlivých látek v těle může způsobovat až 80 % nemocí.

Na základě výsledků měření pomocí F-scanu vám váš lékárník doporučí konkrétní typ léčby. V některých případech postačí užívání antiparazitních doplňků, které si můžete zakoupit přímo v lékárně. V jiných je vhodnější využít plazmový generátor či zapper. Oba přístroje vysílají stejné frekvence, jako byly v těle pacienta naměřeny, čímž dojde k zahubení parazita.

„Paraziti mají vlastní maskovací systém – využívají živin a tělesných tekutin, a proto je náš imunitní systém považuje za součást těla. Často o jejich přítomnosti ani nevíme, ale pokud se tělo oslabí třeba stresem, dietou nebo znečištěním životního prostředí, převážně těžkými kovy či rozpouštědly, může kvůli přítomnosti parazitů propuknout nemoc. Frekvenční diagnostika je jednou z možností, jak přítomnost parazitů zjistit a navíc nijak neškodí zdraví,“ dodává PharmDr. Miroslava Čapková z litoměřické lékárny.

 

Alphega lékárna Orchidej

Želetická 19, Litoměřice

Tel.: 416 531 898

E-mail: lekarna.orchidej@seznam.cz

 

Otevírací doba:

PO – PÁ                           8:00 – 20:00

SO – NE                           8:30 – 20:00

              

Najdi lékárnu

Najít Vaší nejbližší lékárnu:

Použijte vyhledávací pole výše.

Lékárny Alphega od A do Z ►